יום ראשון, 24 ביוני 2018

עונת הקורסים של מדיטק חולון לשנת 2019-2018

עונת הקורסים של מדיטק חולון לשנת 2019-2018

 סדרות חדשות של קורסים והרצאות מרתקות בכל התחומים עם מרצים מוערכים:
שישי אקטואלי- עם אילנה דיין, עמרי אסנהיים, עמית סגל ועוד
הסדרה המוסיקלית: שיאים של התרגשות בהנחייתו ובניצוחו של גיל שוחט- מופעים מוסיקלים עם מיטב האמנים:  דויד ברוזה, אילנית, נסרין קדרי ועוד
סיפורו של יוצר- אל עולמו של האמן עם דרור קרן, שפרה קורנפלד, הישאם סלימאן, קרן מרגלית ועוד
"הוי ארצי"- סדרת הרצאות על שירה ומשוררים.  בין המשוררים שיידונו: ח.נ. ביאליק, לאה גולדברג, דליה רביקוביץ, יהודה עמיחי, נתן זך ועוד.
וקורסים נוספים: אוצרות האמנות של פריז, מרצה ד"ר אפי זיו, חידות קיומיות שהאנושות עדיין לא פתרה, מרצה אירי ריקין, מסעות בין ספק לאמונה, מרצה: דב אלבוים. אמונתו של הרמב"ם, מרצה ד"ר עודד ציון ועוד

מצ"ב לוח האירועים והמפגשים
 
קרדיט לצילום רונן פדידה, לוסי האריש

מדיטק חולון חושף את עונת  תרבות ודעת לשנת 2019-2018.
גם בעונה זו תתקיים פעילותנרחבת במגוון תחומים המאפשרים לקהל חשיפה למגוון קורסים וסדנאות.
במהלך העונה יתקיימו סדרות חדשות עם מיטב המרצים בנושאים: מוסיקה, אמנות, קולנוע, ספרות, פילוסופיה, אקטואליה, תרבות ושפה, הסטוריה, אופרה, אנתרופולוגיה ועוד אשר יאפשרו לכל המעוניינים בכך לנצל את שעות הפנאי לשם הרחבת ידע והעשרה אישית, כמו גם למפגש חברתי ולבילוי איכותי.
בין האמנים והמרצים שייקחו חלק במפגשים: דב אלבוים, פרופ' נסים קלדרון, אילנה דיין, אירי ריקין, ד"ר אפי זיו, ד"ר עודד ציון, גיל שוחט, אילנית, דיויד ברוזה, אלברט גבאי, רחל אסתרקין, גידי אורשר, מתן חודרוב, לוסי אהריש, ד"ר רוחמה אלבג, שהרה בלאו, אופיר טושה גפלה, ועוד.

התוכנית הרב תחומית מאפשרת מפגש בין עולמות תוכן שונים, בהם צפייה מודרכת, מופעים מוסיקליים, סדנאות מונחות לכתיבה ולמספרי סיפורים עם מיטב הסופרים והמנחים ועוד.

להלן תוכנית העונה:

שיאים של התרגשות- הסדרה המוסיקלית הגדולה. מנהל מוסיקלי, עורך, מנחה, מנגן ומנצח: גיל שוחט.
עונה חדשה לסדרת המופעים המצליחה עם מיטב האמנים והיוצרים בישראל. קונצרטים המפגישים את עולם המוסיקה הקלאסית עם ז'אנרים מוסיקאליים כג'אז, פופ ומוסיקת עולם. מיטב המוסיקאים בישראל נפגשים על במה אחת תחת ניצוחו והנחייתו של גיל שוחט.
המופעים מתקיימים אחת לחודש. בין המופעים: "האישה שאיתי" "לכל אדם כוכב" "שרים הללויה- מחווה ללאונרד כהן" ועוד. בהשתתפות האמנים: דיויד ברוזה, אילנית, דודו פישר, נסרין קדרי, דניאלה לוגסי ועוד.
6 מופעים אחת לחודש במוצאי שבת, בשעה 18:30. המופע ראשון בסדרה: 15.12.18

שישי אקטואלי
מרצים: אילנה דיין, עמרי אסנהיים, מתן חודרוב, ברוך קרא, אלון בן דוד, לוסי אהריש,  עמית סגל, פרופ' דוד פסיג
סדרת מפגשי בוקר חדשה עם עיתונאים, כתבים, תחקירנים וחוזה עתידות אחד, בסדרה שתקיף את נושאי האקטואליה, הכלכלה, הפוליטיקה, החקירה העיתונאית והצבא במדינתנו הדינמית. כולם מרצים ומדברים על חיינו, על הסכנות, על העבר שיצר את ההווה ועל העתיד שיכול להיות מאיים, אך גם בהחלט אופטימי. בואו לגלות את ישראל מנקודות מבט שונות, מעיניהם החוקרות והיודעות של מיטב כתבנו בשטח ובאולפן.
בין נושאי ההרצאות: מאחורי הקלעים של עבודת העיתונאי החוקר, לתפוס רוצח, עבירות צווארון לבן ושחיתות שלטונית, וילה בג'ונגל, הסיפורים הקטנים מאחורי הפוליטיקאים הגדולים ועוד.
8 מפגשים אשר יתקיימו אחת לחודש בימי שישי בין השעות 11:30-10:00 . מפגש ראשון: 26.10.18

אוצרות האמנות של פריז. מרצה: ד"ר אפי זיו
עיר האורות היא גם עיר של אמנות מרתקת. בסדרת הרצאות מלווה בצילומים נדירים נתוודע למבנים ההיסטוריים, לכנסיות, למוזיאונים ולגלריות, לרחובות ולאמנים שחיו ופעלו בעיר הנוצצת. בסדרה תוצג פריז, באופן וירטואלי, על שלל שכיות החמדה הרבות שלה. לכל מי שהיה ורוצה לדעת יותר, ולכל מי שמתעתד להגיע ולראות במו עיניו.
בין נושאי ההרצאות: הלב של פריז: שאנז אליזה, נוטרה – דאם וסנט שאפל, המבנים ההיסטוריים של פריז, מוזיאון הלובר ועוד.
8 מפגשים אשר יתקיימו אחת לחודש בימי ראשון בין השעות 20:00-18:30 . מפגש ראשון: 28.10.18

מועדון הסרט הטוב – במבט חודר במיוחד. מרצה: רחל אסתרקין
צפייה מחודשת וניתוח עומק בסרטים שאהבנו במיוחד. במפגשים נבדוק מה המיוחד בסרטים, מה הם מלמדים אותנו על התרבות בה נוצרו, מה הופך אותם לאוניברסאליים וכמו תמיד מהו סוד הקסם הקולנועי. הרצאה בלווי קטעי סרטים, הפסקת קפה וצפייה בסרט איכות באורך מלא. בין הסרטים שיוקרנו: "המורה", "חולייטה", "האמת של פריץ באואר", "אחותינו הקטנה" "נעורים" ועוד
10 מפגשים אשר יתקיימו בימי שלישי בין השעות 13:00-9:30* שעת סיום המפגש בהתאם לאורך הסרט. ההרצאה מלווה בקטעי סרטים, תוך התמקדות והכנה לצפייה בסרט, הפסקת קפה וצפייה בסרט איכות באורך מלא. מפגש ראשון 30.10.18

מסעות שבין ספק לאמונה. מרצה: דב אלבוים
סדרה חדשה ומרתקת שתעסוק בסוגיות ממקורות המחשבה והמיסטיקה של היהדות שיש בהן עניין רב לכל אדם בחברה הישראלית, דתיים וחילונים כאחד. נושאים כגון: "בריאה", "חטא", "זוגיות", "מיניות", "אמונה" ועוד, שייבחנו מחדש לאור מסורות לא מוכרות בתרבות היהודית ויזכו לניתוח מעמיק וחדשני. מסעו האישי, הרוחני והמחקרי של דב אלבוים לאורך השנים במקורות היהדות מאפשר לו גישה רעננה וחדשנית לתרבות היהודית על גווניה השונים. בהרצאות מוצגים מקורות רעננים ובלתי מוכרים, יחד עם כיווני מחשבה ורגש מקוריים על השאלות הגדולות ביותר של הזהות היהודית והישראלית.
8 מפגשים אשר יתקיימו אחת לחודש בימי שני בין השעות 20:00-18:30. מפגש ראשון 29.10.18

חידות קיומיות שהאנושות עדיין לא פתרה. מרצה: אירי ריקין
האדם הוא היצור היחיד בטבע שאינו מסתפק בעצם קיומו, אלא רוצה לדעת שלחייו יש גם תכלית; להבין את פשר הדברים שסביבו. בגלל זה גילינו את האש, המצאנו את הגלגל, פרקנו את האטום פיצחנו את הדי. אן. איי, שחזרנו את המפץ הגדול. אנחנו יכולים גם לשחק עם חוקי הבריאה, אך בשאלות הגדולות באמת אנחנו עדיין מחפשים תשובה: החל בשאלה למה בכלל יש משהו במקום לא כלום, וכלה בשאלה למה אף פעם לא באמת נצליח לדעת את כל התשובות?                                
בין הנושאים: האם יש לחיים משמעות? למה אנחנו משקרים? האם יש מוסר מוחלט ועוד.
8 מפגשים אשר יתקיימו אחת לחודש בימי רביעי בין השעות 20:00-18:30 . מפגש ראשון: 7.11.18


טרום בכורה בקולנוע - לראות לפני כולם את הסרטים שכולם ידברו עליהם. מרצים: רחל אסתרקין / אלברט גבאי / גידי אורשר / גלית רויכמן ועוד
אנו מזמינים אתכם להקרנות טרום בכורה לסרטי איכות חדשים, המוקרנים בשיתוף עם המפיצים הגדולים טרם יציאתם לבתי הקולנוע. מדי חודש ייבחר סרט חדש בעל ערך ועניין לצפייה מודרכת ע"י צוות סינמטק חולון ומבקרי קולנוע ויוקרן בליווי הרצאה מקדימה של מרצה לקולנוע או מרצה מתחום העיסוק של הסרט. בכל מפגש הרצאת מומחה, הפסקת קפה והקרנת סרט טרום בכורה.
8 מפגשים אשר יתקיימו אחת לחודש בימי שישי בין השעות 13:00-10:00* שעת סיום המפגש בהתאם לאורך הסרט. מפגש ראשון:  9.11.18


"הוי ארצי", השירה והחיים – מבחר מהשירה העברית. מרצה: ד"ר רוחמה אלבג
סדרת הרצאות על שירה ומשוררים, על תולדות השירה העברית שהחלה אי -שם.  מסע בין מילים בעקבות פרקי חיים, המקומות, הנופים וסוגיית המקום הישן והבית החדש בארץ -ישראל. בין המשוררים שיידונו: ח.נ. ביאליק, לאה גולדברג, דליה רביקוביץ, יהודה עמיחי, נתן זך ועוד. כל ההרצאות בליווי מצגת צילומים, ציורים וסרטונים.
8 מפגשים אשר יתקיימו בימי ראשון בין השעות 11:30-10:00 מפגש ראשון: 28.10.18

שבעת החטאים בראי האמנות. מרצות: תמר סופר / טל לניר 
סדרה חדשה ומרתקת אודות שבעת החטאים החמורים ביותר שאדם יכול לעשות. אלוהים שלנו, חטאנו לפניך: חשקנו, התעצלנו, זעמנו, זללנו, קינאנו, התאפרנו ותאבנו בצע. בכל מפגש נדון לעומק בייצוג האמנותי של אחד החטאים הקרדינליים- גאווה, תשוקה, גרגרנות, תאוות בצע, קנאה, עצלות וזעם, החל מהעת העתיקה ועד לאמנות המודרנית והעכשווית. ננסה להבין את היחס האמנותי המשתנה אליו בתקופות השונות, את הסיבות לשינוי זה, את חשיבותו של החטא, ואת העונשים השונים (ולעיתים המשונים) שקבעו לו האמנים לאורך הדורות ובאחרית הימים. דרך האמנות יתחוור לנו כי החטאים אינם רק מעשים אסורים – הם בעיקר תשוקות אסורות: הרשימה היא נוצרית אבל המאוויים - אנושיים.
בין החטאים שנסקור: יוהרה, גרגרנות, תאוות בצע, תשוקה, קנאה, עצלות ועוד.
8 מפגשים אשר יתקיימו אחת לחודש בימי רביעי בין השעות 20:00-18:30 . מפגש ראשון: 14.11.18

סיפורו של יוצר. מרצה: פרופ' נסים קלדרון
סדרת מפגשים עם אמנים מתחומים שונים בהם יציג האמן את עולמו את דרך עבודתו, ואת המיוחד בעיניו באמנותו. בנוסף יציג האמן את עיקרי הביוגרפיה שלו, ואת הדרך שהוא עשה אל הבחירה במעשה האמנות שלו: השפעות שקלט, חלומות שקיבלו צורה, נטיות לב שהפכו לבחירה אסתטית ותכניות לעתיד. בין האורחים: ליליאן ברטו, דרור קרן, שפרה קורנפלד, הישאם סלמן, קרן מרגלית ועוד
8 מפגשים אשר יתקיימו בימי חמישי בין השעות 12:30-11:00 מפגש ראשון: 15.11.18

ביידיש זה נשמע יותר טוב, אויף יידיש קלינגט עס שענער.
מרצה: ד"ר יניב גולדברג
שלום עליכם כתב: "הצחוק יפה לבריאות הרופאים מצווים לצחוק" (לאַכן איז געזונט דאָקטוירים הייסן לאַכן)... תרבות היידיש - תרבות מיוחדת בה צחוק ודמע שזורים זה לצד זה. סדרת ההרצאות תעסוק בעולם המרתק של הספרות, התיאטרון והפולקלור ביידיש, תוך התמקדות ברלבנטיות שלה לישראל של המאה העשרים ואחת. נבחן כיצד באים לידי ביטוי בתיאטרון ובקולנוע ביידיש סוגיות ודילמות מתחום המשפחה, הדת והתרבות.
בין הנושאים במפגשי הקורס: הומור בעיירה היהודית על פי שלום עליכם, מחווה לשלושת השמוליקים: רודנסקי, סגל ועצמון, האוכל היהודי ועוד. כל ההרצאות מלוות בקטעי וידאו נדירים בעברית וביידיש
במפגש הראשון נארח את ההצגה: "פון שענסטן און בעסטן" מבית תיאטרון היידישפיל בהשתתפות יעקוב בודו ומוניקה ורדימון. עם כתוביות בעברית.
7 מפגשים אשר יתקיימו בימי חמישי בין השעות 18:30-17:00 מפגש ראשון: 8.11.18

"ממזרח למערב" אנתרופולוגיה במבט אחר. מרצים: איילת אידלברג / דני ינאי
חוויית מולטימדיה מהפנטת בסדרת הרצאות חדשה ומרתקת על עמים, פולחנים, דתות ותרבויות בעולם הולך ונעלם. כל המפגשים מלווים בתמונות מרהיבות. בין נושאי המפגשים: מונגוליה, טיבט, אתיופיה, קובה, ארה"ב, ניוזילנד, אוסטרליה ועוד.
8 מפגשים אשר יתקיימו אחת לחודש בימי שני בין השעות 12:30-11:00 מפגש ראשון 5.11.18

מסך לאופרה – קול ורגש במפגש בין במת האופרה לבין מסך הקולנוע. מרצה: ניצה יולביץ
מסע מרגש לנפש האדם בדרמות אנושיות חזקות. נעסוק במאפיינים ובהיבטים החשובים של האופרה, ונציג את עולמן הרגשי והמיוחד של דמויותיה. קטעים מהאופרות, בהפקות קולנועיות מרהיבות, יוקרנו על המסך בתרגום לאנגלית. כל האופרות, למעט סיפורי הופמן, תוצגנה בעונת 2018-2019 בתל אביב.
בין האופרות שידונו: נשף המסכות, סיפורי הופמן, כך עושות כולן, ורתר ועוד.
הסדרה כוללת סיור מודרך "מאחורי הקלעים" במשכן אופרה הישראלית.

הסעה הלוך ושוב מרחבת המדיטק בתוספת תשלום בסך – 25 ₪.  מותנה בהרשמה מראש בעת רכישת המנוי. מספר המקומות מוגבל. 2 סדרות 7 מפגשים אשר יתקיימו אחת לחודש בימי שני. מפגש ראשון 5.11.18
סדרה ראשונה שעה: 18:00-16:00. סדרה שניה שעה: 20:30-18:30

אמונתו של הרמב"ם. מרצה: דר" עודד ציון
הרמבםרבי משה בן מימוןאחת הדמויות הכבירות בתולדות ההגות והיצירה ביהדות. חי במאה ה־12 בין ספרד למצרים, ממנהיגי המחנה הפילוסופי ־ רציונליסטי בעולם היהודי.
תפיסת עולמו היא אבן דרך בכל האמור במאבק על דמותה של היהדות גם בימינו.
בסדרה זו ננתח את מרכיבי תפיסותיו של הרמב”ם - תוך קריאת טקסטים מיצירותיו והשוואה עם הוגי דעות אחרים ועם תנועות רעיוניות נוספות ביהדות, בנצרות ובאסלאם.
בין נושאי הקורס:  האידיאל האלוהי, האדם ותכליתו, 13 העיקרים של הרמב"ם ועוד.
2 סדרות 8 מפגשים אשר יתקיימו אחת לחודש בימי שלישי.
סדרה ראשונה שעה: 18:30-17:00. סדרה שניה שעה: 20:30-19:00
מפגש ראשון 6.11.18
השמיעיני את קולך – שירת נשים במגוון סגנונות. אמנים שונים
סדרת הקונצרטים "ימי שני מוסיקליים" קיימת כבר כשמונה שנים במדיטק ומטרתה לספק מענה מוסיקלי השנה הסדרה משלבת זמרות השרות במספר סגנונות מוסיקליים: פולקלור, ג'אז, קלאסי ופופ. בין האמנים: מורין נהדר, תמי ג'רסי, חן גרמידר, נטע גנון ועוד
4 מפגשים אשר יתקימו בימי שני בין השעות 21:00-19:30 מפגש ראשון 26.11.18

סדנאות כתיבה- פרוזה למתחילים, פרוזה למתקדמים, כתיבת קומדיה רומנטית. מנחים: שהרה בלאו, אופיר טושה גפלה, מרים קוץ.
28 מפגשים אחת לשבוע, קבוצות קטנות.
סדנאות הכתיבה מציעות מרחב מוגן ומורי דרך. מרחב שהוא אינטימי מצד אחד, ומצד שני מאפשר שיתוף ודרך לרכוש את הכלים, לנסח במדויק, למצוא את הקול הנכון, להתדיין עם אחרים, להתנסות.


להרשמה ולפרטים נוספים – מחלקת שירות לקוחות
טל' 1800-20-29-30
ובאתר מדיטק חולון
שעות פעילות הקופה: ימים א'-ה' 9:00-19:00 | ימי ו' וערבי חג: 9:00-13:00.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תגובות

Subscribe

תוויות

2017 אוכל אוליב אומנות אופנה אופרה אופרה לילדים אוקטוברפסט אוריגמי אוריגמי ישראלי 2 אורית אדר בכר אושילנד אטרקציות אייס מול אייסמול אילת איפור אירועי סיום פסטיבל בשביל היין ה-8 אירועים אלונית אמריקן קולוני אנדלוסית אסף מור יוסף אפריל אקולוגיה ארבעה משלים ומלכה ארוע ארועי פסח ארועים ארועים חינם ארכיאולוגיה של זיכרון אשדוד בול בורגר קינג בוריס אייפמן בילוי ביקורת סרט בירה בית הקונפדרציה בית שיח נשים בלט בציר 24 בשביל היין ה-8 בשר בתי קפה ג'ירו גבעת עסה גולגלות גינוסר גליל גליל מערבי גלריה גלריה בגליל גלריה חולון גן סיפור חדש גשר דאנס 2017 דג על הדן דגים דולפין ים דומינוס דון ג'ובני דון קרלו דוקומנטרי דיאגילב דיאלוג עם הזמן דידו ואניאס דיוקן השואה כיצירה ספרותית האופרה פאוסט האלווין הארנולפינים הביאנלה של ירושלים הגן הבוטני הגן הבוטני בירושלים הגרלה הופעה הופעות הוראות הפעלה החלקה אומנותית החלקה על הקרח המבורגר המבורגרים הפנינג הפנינג תרמילאות הצגה הצגות הצגות פורים הצגת ילדים הקץ של עץ הרצאה הרצאות הרצליה השרון התזמורת האנדלוסית וולנטיינז וולנטיינס ורדי ורטיגו ורתר זובין מהטה זכרון לציון זמר חג חגי תשרי חגיגה חגים חדשות חודש האזרח הותיק חודש הגאווה חווית קולנוע חולון חופש חורף חינם חיפה חלב אם חלה חלום ליל קיץ חמת גדר חנוכה חרמון ט"ו באב ט"ו באב ברמת רחל ט"ו בשבט טאיה טיול טיולים טלויזיה טרמפולינות יגאל בשן יום האשה יום האשה בתיאטרון גשר יום המוזיאונים יום המעשים הטובים יום העצמאות יום השואה יום ירושליים יום ירושלים יום כדור הארץ יין ילאדינו ילדים ינואר יס פלנט יקב יקב אמפורה יקב נטופה ירושלים ירושלים והסביבה ירח מנייר יריד הספרים הבינלאומי 2017 יריד ספרים ישראל כביש 90 כברי כוחו של גורל כינור כליזמר כפר ביקרתם כפר בלום כריסטמס כרמן כשר כתום לא כשר לדינו לה גאזטה להקת המחול הקיבוצית להקת המחול סאו פאולו לוקה צ'יארלה ליזט אלפונסו ליל המדענים 2017 לילה לבן למטייל מאפייה מבוגרים מבצע מבצעים מדיטק מדיטק חולון מה עושות האיילות מהותי מוביקס מודיעין מוזיאון מוזיאון האיסלאם מוזיאון האסלאם מוזיאון הילדים מוזיאון המדע מוזיאון המדע בירושלים מוזיאון העיצוב מוזיאון העיצוב בחולון מוזיאון חולון מוזיאון טיקוטין מוזיאונים מוזיקה מוטורוק מוסיקה מוסיקה קלאסית מופע מופעים בבית הקונפדרציה מזוודות מחול מטבע הדברים מטולה מינוי מלון מלון יולדות מלון רימונים חוף התמרים מלונות מנרה מסיבה מסיבות בסקיי ג'אמפ מסעדה מסעדות מסעדת שף מעלית הזמן מפגשים מצור מרוץ מרחצאות מרכז הארץ מרץ משפחות מתנות נהריה נוער נופש נטול גלוטן נטופה נטיעות ניטן תאי נסיעות נשים נשף מסכות נתניה סאונד סדנאות סדנאות אוריגמי בפסח סדנאות בישול לילדים סדנה סדנת בישול סדנת נקניקיות סוזן דלל סוכות סושי סטנדאפ סיור סיור והצגה סיורים סילבסטר סימפונט רעננה סינמטק סינמטק חולון סינמטק ירושלים סלומה ספא ספורט ספר ספרות סקיי ג'אמפ סרט סרטים עדלוידע עוגות עוגיות המלח של סבתא סולטנה עונה חדשה עונת 2017-2018 באופרה הישראלית עיון עיצוב עכו עמק המעיינות עפיפונים עצמאות עראיס פאוסט פארק טרמפולינות פופאפ פורים פורים בנטופה פורים בסקיי ג'אמפ פיליפ פסקוואה פינגוין פינה באוש פיסול פיצה פלמנקו פלנמקו פמיניזם פנאי פסח פסח 2017 פסח בגליל המערבי פסח בחרמון פסח במוזיאון הישראלי פסח ברובע היהודי פסטיבל פסטיבל ארטישוק ירושלמי פסטיבל בירה פסטיבל האופרה בעכו פסטיבל האשה בחולון פסטיבל הולגאב פסטיבל היין ה-8 פסטיבל טעם הכפר פסטיבל ימי זמר בחולון פסטיבל ישראל פסטיבל ישראל ירושלים 2017 פסטיבל כרמים וטעמים פסטיבל סולם יעקב פסטיבל צלילי ילדות פסטיבל קאן פסטיבל קולנוע פסטיבל קולנוע פרנקופוני פסטיבל שיר השירים פסטיבלים פעילויות פעילויות חינם פעילות פעילות ערב פרימה מילניום רעננה צובה צוק מנרה צייר לי כסא צילומים צעירים צפון צפון הארץ צרכנות צרפת צרפתי קבב קהילה קולינריה קולנוע קומדיה קומיקס קונצרט קונצרט אופרה קונצרט לילדים קיטנה קיטנות קייטנות קייקים קיץ קיץ 2017 קיץ בסקיי ג'אמפ קיר טיפוס קניון קפה קפה לואיז קפה קר קצרין קרוז קריטורה קריקטורה קרית שמונה קרקס קרקס פלונרטין ראש הנקרה ראש השנה ריקוד רמנגאר רמת רחל רענה רעננה שאון חורף שבוע אמנות ומח שבועות שבועות בורטיגו שופינג שייט שירה שעת אופרה לילדים תזמורת תחרות תחרות החלקה אומנותית תיאטרון תיאטרון בובות תיאטרון חולון תיירות תל אביב תל אביב והמרכז תל אביב והסביבה תמר ונתנאל תן למילים תן למלים תערוכה תערוכה חפצים ישנים תערוכות תערוכת האופניים תערוכת חוצות תערוכת יחיד תפריט חדש תרבות תרופות תרמילאות accrorap BBB IBIS NCL sky jump VR Station

Flickr